Інформація відносно діяльності окремих осіб, пов’язаних із терористичною діяльністю, у додаток до наказу Держфінмоніторингу «Про затвердження змін до Переліку осіб, пов’язаних з терористичною діяльністю» від 03.09.09 № 118

У відповідності до Розділу 6, пункту G Директиви Комітету з Керівництва Діяльністю, відкрита частина звіту про хід справи, яка визначає підстави для внесення до списку вище наведених осіб, як передбачено згаданими Положенням(и), надається нижче (фабула справи наведена прописом):
 
SELEK вчинив кримінальні злочини, окрім іншого, у зв’язку з тим, що належить до іноземної терористичної організації Ісламський Союз Джихаду (IJU), який був доданий до Загального переліку Ради Безпеки з протидії тероризму (ATSC) під номером QE.I«Розслідування, що проводяться поліцією, дають серйозні підстави підозрювати, що  Atila.119.05, як інша назва Ісламської Групи Джихаду.
 
Ісламський Союз Джихаду (IJU) є незалежною терористичною організацією міжнародного масштабу, яка підтримує ідеологію всесвітнього джихаду, проголошену Аль Каїдою. У минулому Ісламський Союз Джихаду (IJU) брав на себе відповідальність за різні терористичні акти в Узбекистані та, у теперішній час, поширив війну за Джихад у додаткових регіонах, таких як Афганістан, де він співпрацює з невеликими групами, такими як Талібан, під час проведення атак на підрозділи ISAF. Ісламський Союз Джихаду також переслідує цілі перенесення ісламістсько-мотивованого терору до Західної Європи, яка сприяє ISAF – включаючи
Німеччину – що, згідно пропаганді Ісламського Союзу Джихаду (IJU), пригнічує мусульман усього світу разом із Сполученими Штатами.
 
Ісламський Союз Джихаду (IJU) має свій власний прес-центр, як і членів організації, відповідальних за рекрутування та незаконне перевезення рекрутів до тренувальних таборів у Південній Азії, а також таємне перевезення бойовиків до Афганістану. У тренувальних таборах Ісламського Союзу Джихаду (IJU) інструктори та експерти із вибухівки навчають рекрутів необхідним навичкам у володінні  ручною зброєю та вибухівкою, так як і маскуванню та таємним операціям».
 
ARIFQASMANI
«Arif Qasmani є шеф-координатором для організації, наведеної під номером 1267 (QE.L.118.05) Lashkar-e-Tayyiba’s (LeT), що мав справи зі сторонніми організаціями та надавав суттєву підтримку терористичним операціям Lashkar-e-Tayyiba’s (LeT). Qasmani співпрацював з Lashkar-e-Tayyiba’s (LeT) для  підтримки  терористичних атак, у тому числі у підриві потягу у м. Мумбаї (Індія) в липні 2006 року та у підриві експресу Samjota у м. Паніпат (Індія) у лютому 2007 року. Qasmani використав гроші, які він отримав від Dawood Ibrahim, Індійського злочинця та посібника терористів, у липні 2006 року, під час підриву потягу у м. Мумбаї (Індія). Qasmani також проводив діяльність по залученню грошових коштів від імені Lashkar-e-Tayyiba’s (LeT) наприкінці 2005 року. Arif Qasmani також надавав фінансову та іншого роду підтримку Аль Каїді. Станом на кінець 2006 року, Arif Qasmani здійснював фінансування членів Аль Каїди та допомагав повернутися іноземним найманцям до відповідних країн. Між 2004 та 2005 роками, Qasmani надавав Аль Каїді підтримку провізією та зброєю, а також забезпечував переміщення лідерів Аль Каїди до та з Афганістану. У відповідь на підтримку Arif Qasmani Аль Каїда надала йому кваліфікованих виконавців для проведення вибуху потягу у м. Мумбаї (Індія) у  липні 2006 року та підриву експресу Samjota у м. Паніпат (Індія) у лютому 2007 року. Qasmani також сприяв виведенню бойовиків Аль Каїди з Афганістану у 2001 році. У 2005 році  Qasmani забезпечував лідерів Талібану прикриттям та надавав можливість таємно переправити особовий склад, зброю та обладнання до Афганістану».”
 
MOHAMMEDYAHYAMUJAHID
MujahidYahya є головою медіа-департаменту, наведеної під номером 1267 організації (QE.L.118.05) Lashkar-e-Tayyiba’s (LeT), та її оратором принаймні із середини 2001 року.«Mohammedвід імені Lashkar-e-Tayyiba’s (LeT) транслювалися багатьма міжнародними інформаційними джерелами, такими як,BBC News, the NewYorkTimes, theInternationalHeraldTribune та AsiaTimesOnline. Станом на кінець 2007 року, Mujahid У цій якості надавав заяви від імені Lashkar-e-Tayyiba’s (LeT)у багатьох випадках, у тому числі після атаки цією організацією у грудні 2001 року Парламенту Індії та, у подальшому, під час нападу у листопаді 2008 року у м. Мумбаї, Індія. Заяви MujahidMujahid був дуже впливовим серед основних лідерів Lashkar-e-Tayyiba’s (LeT)».
 
FAZEEL-A-TUL SHAYKH ABU MOHAMMED AMEEN AL-PESHAWARI
al-Peshawari активно підтримував діяльність анти-Коаліційного опору в Афганістані, шляхом залучення коштів на підтримку терористичної діяльності та розпочав кампанію з підтримки бойовиків у Пакистані. Станом на 2006 рік, Ameenal-Peshawari«На початку 2008 року Shaykh Abu Mohammed Ameen al-Peshawari (Ameen al-Peshawari), лідер Ganj Madrassah у м. Пешавар (Пакистан), надавав фінансову підтримку та підтримку з рекрутування новобранців для Аль Каїди. Також він надавав фінансову допомогу, жилети для самогубців, начинені вибухівкою, та іншу допомогу руху Талібан.  AmeenFazeel-A-Tul надавав грошову компенсацію сім’ям загиблих у Афганістані бойовиків та брав участь у рекрутуванні найманців для боротьби з Коаліцією».