Представлено Збірку «Фінансова розвідка України. 20 років розвитку та звершень»

Колективом Держфінмоніторингу з нагоди 20-річчя з дня створення Державної служби фінансового моніторингу України підготовлено Збірку матеріалів «Фінансова розвідка України. 20 років розвитку та звершень».

Ця Збірка укладена з метою висвітлення двадцятирічної роботи підрозділу фінансової розвідки України, яким є Держфінмоніторинг.

У Збірці поряд з фінансовими розслідуваннями та статистичними даними наводиться історія розвитку вітчизняної системи фінансового моніторингу за останні два десятиліття.

Як відмітив Голова Держфінмоніторингу Ігор Борисович Черкаський:

«Видання цієї Збірки є дуже предметним доробком, що стало символічним та логічним кроком з нагоди цього пам’ятного дня. Ця книга детально відображає віхи історії становлення і розвиту нашої Служби та показує той непростий, але унікальний шлях людської звитяги, складних викликів, і, звичайно ж, перемог».

Видання розраховане на широке коло громадськості, професійної спільноти та всіх тих, хто займається дослідженнями у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

З матеріалами Збірки можна ознайомитись на офіційному вебсайті Держфінмоніторингу (https://fiu.gov.ua), у розділі «Фінансовий моніторинг/Навчання/Публікації».

______________________________