Підписані Меморандуми про взаєморозуміння з іноземними ПФР

1. Меморандум про взаєморозуміння між Державним департаментом фінансового моніторингу, що діє у складі Міністерства фінансів України, та підрозділом обробки фінансової інформації Королівства Бельгії щодо співробітництва в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом – 19 вересня 2003 року. (pdf, 285.3 kB)
2. Меморандум про взаєморозуміння між Державним департаментом фінансового моніторингу, що діє у складі Міністерства фінансів України, та Бюро фінансової поліції Президії поліції Словацької Республіки щодо співробітництва в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом – 23 вересня 2003 року. (pdf, 285.2 kB)
3. Меморандум про взаєморозуміння між Державним департаментом фінансового моніторингу, що діє у складі Міністерства фінансів України, та Підрозділом фінансової розвідки Президії Національної поліції Естонії щодо співробітництва в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом – 20 жовтня 2003 року. (pdf, 282.9 kB)
4. Меморандум про взаєморозуміння між Державним департаментом фінансового моніторингу, що діє у складі Міністерства фінансів України, та Виконавчою службою Комісії з попередження відмивання капіталів та грошових порушень (SEPBLAC) Іспанії щодо співробітництва в сфері обміну фінансовою інформацією, пов’язаною з відмиванням грошей – 21 жовтня 2003 року. (pdf, 282.6 kB)
5. Меморандум про взаєморозуміння між Державним департаментом фінансового моніторингу, що діє у складі Міністерства фінансів України, та Підрозділом фінансового аналізу щодо попередження відмивання капіталу та фінансування тероризму Ради суспільної безпеки та національної оборони Республіки Панама про співробітництво в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванням тероризму – 5 листопада 2003 року. (pdf, 285.4 kB)
6. Меморандум про взаєморозуміння між Державним департаментом фінансового моніторингу, що діє у складі Міністерства фінансів України, та Італійським Валютним Офісом щодо співробітництва в сфері обміну фінансовими відомостями, пов’язаними з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом – 11 грудня 2003 року. (pdf, 278.8 kB)
7. Меморандум про взаєморозуміння між Державним департаментом фінансового моніторингу, що діє у складі Міністерства фінансів України, та підрозділом по запобіганню відмиванню грошей в складі Міністерства фінансів Республіки Словенія щодо співробітництва в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом – 11 грудня 2003 року. (pdf, 281 kB)
8. Меморандум про взаєморозуміння між Державним департаментом фінансового моніторингу, що діє у складі Міністерства фінансів України, та Національним офісом протидії та контролю за відмиванням грошей Румунії щодо співробітництва в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом – 17 березня 2004 року. (pdf, 284.4 kB)
9. Меморандум про взаєморозуміння між Державним департаментом фінансового моніторингу, що діє у складі Міністерства фінансів України, та Підрозділом фінансової розвідки Португальської Республіки щодо співробітництва в сфері обміну відомостями, пов’язаними з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму – 24 березня 2004 року. (pdf, 359.8 kB)
10. Меморандум про взаєморозуміння між Державним департаментом фінансового моніторингу, що діє у складі Міністерства фінансів України, та Генеральним інспекторатом фінансової інформації Міністерства фінансів Республіки Польща щодо співробітництва в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванням тероризму – 14 квітня 2004 року. (pdf, 281.7 kB)
11. Меморандум про взаєморозуміння між Державним департаментом фінансового моніторингу, що діє у складі Міністерства фінансів України, та Радою з питань контролю за фінансовою діяльністю Федеративної Республіки Бразилія щодо співробітництва в сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом – 12 липня 2004 року.  (pdf, 289 kB)
12. Меморандум про взаєморозуміння між Державним департаментом фінансового моніторингу, що діє у складі Міністерства фінансів України, та Підрозділом по боротьбі з відмиванням грошей (MOKAS) Республіки Кіпр щодо співробітництва в сфері обміну фінансовими відомостями, пов’язаними з відмиванням грошей – 3 серпня 2004 року. (pdf, 281.7 kB)
13. Меморандум про взаєморозуміння між Державним департаментом фінансового моніторингу, що діє у складі Міністерства фінансів України, та Адміністрацією по запобіганню відмиванню грошей, що діє у складі Міністерства фінансів Республіки Сербія, щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом – 12 жовтня 2004 року. (pdf, 281.2 kB)
14. Меморандум про взаєморозуміння між Державним департаментом фінансового моніторингу, що діє у складі Міністерства фінансів України, та підрозділом обробки інформації та протидії незаконним фінансовим мережам (TRACFIN) Міністерства економіки, фінансів та промисловості Французької Республіки щодо співробітництва в сфері обміну фінансовою інформацією, пов"язаною з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму – 13 жовтня 2004 року. (pdf, 283.1 kB)
15. Меморандум про взаєморозуміння між Державним департаментом фінансового моніторингу, що діє у складі Міністерства фінансів України, та Службою фінансового моніторингу Грузії щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 18 жовтня 2004 року. (pdf, 281.7 kB)
16. Меморандум про взаєморозуміння між Державним департаментом фінансового моніторингу, що діє у складі Міністерства фінансів України, та Підрозділом фінансової інформації та аналізу Міністерства фінансів та громадського кредиту Республіки Колумбія щодо співробітництва в сфері обміну фінансовими відомостями, пов’язаними з відмиванням грошей"(Колумбія проти "брудних" грошей) – 25 жовтня 2004 року. (pdf, 364.6 kB)
17. Меморандум про взаєморозуміння між Державним департаментом фінансового моніторингу, що діє у складі Міністерства фінансів України, та Підрозділом фінансового аналізу, що діє у складі Міністерства фінансів Чеської Республіки, щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 10 листопада 2004 року. (pdf, 280.3 kB)
18. Меморандум про взаєморозуміння між Державним департаментом фінансового моніторингу, що діє у складі Міністерства фінансів України, та Директоратом з питань запобігання відмиванню грошей Республіки Македонія щодо співробітництва в сфері обміну фінансовими відомостями, пов’язаними з відмиванням грошей – 1 грудня 2004 року. (pdf, 274.7 kB)
19. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Агентством фінансової розвідки, яке підпорядковується Міністру фінансів Республіки Болгарія, щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом – 20 січня 2005 року. (pdf, 280.3 kB)
20. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Службою з питань розслідування фінансових злочинів, що діє в складі Міністерства внутрішніх справ Литовської Республіки щодо співробітництва в сфері боротьби з відмиванням грошей – 23 березня 2005 року. (pdf, 280.5 kB)
21. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Дирекцією координації боротьби з відмиванням грошей, що діє у складі Міністерства фінансів Республіки Албанія, щодо співробітництва в сфері обміну фінансовими відомостями, пов’язаними з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму – 6 квітня 2005 року. (pdf, 274.5 kB)
22. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та підрозділом фінансової розвідки Республіки Перу щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 29 червня 2005 року. (pdf, 283.9 kB)
23. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Підрозділом фінансової розвідки Міністерства фінансів та громадського кредитування Мексиканських Сполучених Штатів, щодо співробітництва в сфері обміну фінансовою інформацією, пов’язаною з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванням тероризму – 30 червня 2005 року. (pdf, 290.7 kB)
24. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Службою по боротьбі з відмиванням грошей Королівства Таїланд щодо співробітництва в сфері обміну фінансовими відомостями, пов’язаними з відмиванням грошей – 19 липня 2005 року (pdf, 285 kB)
25. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Службою банківського нагляду Республіки Гватемала в особі Спеціальної контролюючої служби щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) грошей або інших активів, одержаних злочинним шляхом – 3 вересня 2005 року. (pdf, 294.6 kB)
26. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Підрозділом фінансової розвідки Республіки Корея щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом – 23 вересня 2005 року. (pdf, 285.6 kB)
27. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Центром аналізу фінансових операцій та звітів Канади (FINTRAC) щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 24 лютого 2006 року. (pdf, 289.4 kB)
28. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Департаментом по боротьбі з відмиванням коштів Міністерства фінансів Республіки Хорватія щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 5 травня 2006 року. (pdf, 284.1 kB)
29. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Центром моніторингу і аналізу в сфері боротьби з відмиванням коштів Китаю щодо співробітництва в сфері обміну фінансовою інформацією, пов’язаною з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванням тероризму – 26 червня 2006 року. (pdf, 280.1 kB)
30. Меморандум про співробітництво між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Центром по боротьбі з економічними злочинами і корупцією Республіки Молдова в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 14 листопада 2006 року. (pdf, 280.7 kB)
31. Меморандум про співробітництво між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Службою фінансової розвідки Киргизької Республіки в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 13 червня 2007 року. (pdf, 277.9 kB)
32. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Комісією з питань економічних та фінансових злочинів Федеративної Республіки Нігерія щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 17 жовтня  2007 року. (pdf, 333 kB)
33. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Центром фінансового моніторингу Центрального банку Республіки Вірменія щодо співробітництва у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму - 12 березня 2008 року. (pdf, 281.6 kB)
34. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Радою з протидії відмиванню коштів, Підрозділом фінансової розвідки Республіки Філіппіни, щодо співробітництва в сфері обміну фінансовою інформацією, пов’язаною з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванням тероризму - 12 березня 2008 року. (pdf, 282.4 kB)
35. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Службою із запобігання відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, Латвійської Республіки щодо співробітництва у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 19 травня 2008 року. (pdf, 284.8 kB)
36. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Підрозділом Фінансової Розвідки Князівства Ліхтенштейн щодо співробітництва у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 26 травня 2008 року. (pdf, 282 kB)
37. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Комісією по боротьбі з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму Сирійської Арабської Республіки щодо співробітництва у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 29 вересня 2008 року. (pdf, 291.5 kB)
38. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Підрозділом фінансової розвідки Королівства Нідерланди щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 23 грудня 2008 року. (pdf, 281 kB)
39. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Мережею боротьби з фінансовими злочинами Бюро Міністерства фінансів Сполучених Штатів Америки щодо співробітництва в сфері обміну інформацією, яка має відношення до відмивання коштів та фінансування тероризму – 27 травня 2009 року. (pdf, 290.9 kB)
40. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Центром аналізу звітів про операції Австралії щодо співробітництва в сфері обміну фінансовою інформацією, пов’язаною з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванням тероризму – 27 травня 2009 року. (pdf, 305.2 kB)
41. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Адміністрацією із запобігання відмиванню коштів та фінансуванню тероризму Чорногорії щодо співробітництва  в сфері протидії легалізації (відмиванню)  доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 27 травня 2009 року. (pdf, 282.2 kB)
42. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Підрозділом фінансової розвідки Поліції Острова Мен щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 24 серпня 2009 року. (pdf, 422 kB)
43. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Підрозділом фінансової розвідки Поліції Островів Кука щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 12 жовтня 2009 року. (pdf, 420.7 kB)
44. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Службою інформації та моніторингу фінансових мереж Князівства Монако щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 9 листопада 2009 року. (pdf, 281.7 kB)
45. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Агентством Фінансової Розвідки Республіки Сан-Марино щодо співробітництва у сфері протидії легалізації (відмивання) доходів, отриманих злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 10 грудня 2009 року. (pdf, 285.8 kB)
46. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Агентством  фінансової розвідки Бермудських островів щодо співробітництва у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 9 березня 2010 року. (pdf, 293.9 kB)
47. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Підрозділом фінансової розвідки Князівства Андорри щодо співробітництва у сфері протидії легалізації (відмивання) доходів, отриманих злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 17 березня 2010 року. (pdf, 280.9 kB)
48. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Радою з розслідування фінансових злочинів (MASAK) Міністерства фінансів Турецької Республіки щодо співробітництва у сфері обміну фінансовою інформацією, пов’язаною з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму – 5 квітня 2010 року. (pdf, 285.7 kB)
49. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Підрозділом фінансової розвідки Монголії щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму - 27 травня 2010 року. (pdf, 279.2 kB)
50. Меморандум про взаєморозуміння між Державним комітетом фінансового моніторингу України та Міністерством фінансів Республіки Казахстан щодо співробітництва у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 14 вересня 2010 року. (pdf, 275.5 kB)
51. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Центром звітування про незвичайні операції Аруби щодо співробітництва в сфері обміну фінансовою інформацією, пов’язаною з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму – 15 березня 2011 року. (pdf, 277.7 kB)
52. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Підрозділом по боротьбі з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму Хашимітського Королівства Йорданія щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму – 22 червня 2011 року. (pdf, 281.9 kB)
53. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Державною службою фінансового моніторингу України та Службою протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму Держави Ізраїль щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму – 31 січня 2012 року. (pdf, 278.4 kB)
54. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Підрозділом протидії відмиванню коштів та підозрілих випадків Центрального банку Об’єднаних Арабських Еміратів щодо співробітництва в сфері обміну фінансовою інформацією, пов’язаною з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванням тероризму – 10 липня 2012 року. (pdf, 284.4 kB)
55. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Службою по боротьбі з відмиванням коштів, фінансуванням тероризму та визначенню джерела коштів Грецької Республіки щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму - 10 липня 2012 року. (pdf, 280.4 kB)
56. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Національним бюро розслідування, Підрозділом фінансової розвідки Фінляндської Республіки щодо співробітництва в сфері обміну фінансовою інформацією, пов’язаною з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму - 10 липня 2012 року. (pdf, 280.5 kB)
57. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Центром аналізу повідомлень про фінансові операції Республіки Індонезія щодо співробітництва в сфері обміну фінансовою інформацією, пов’язаною з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванням тероризму - 10 липня 2012 року. (pdf, 279.6 kB)
58. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Підрозділом по боротьбі з відмиванням коштів Арабської Республіки Єгипет щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму - 11 липня 2012 року. (pdf, 279.8 kB)
59. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Департаментом фінансового моніторингу Національного банку Республіки Таджикистан щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму - 11 липня 2012 року. (pdf, 281.2 kB)
60. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Національним бюро обробки фінансової інформації Республіки Сенегал (СЕНТІФ) щодо співробітництва в сфері обміну фінансовою інформацією щодо кримінальної діяльності, пов’язаної з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванням тероризму – 24 жовтня 2012 року. (pdf, 281.2 kB)
61. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Міністерством фінансів Туркменістану щодо співробітництва в сфері обміну фінансовою інформацією щодо кримінальної діяльності, пов’язаної з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванням тероризму – 13 лютого 2013 року. (pdf, 276.2 kB)
62. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Підрозділом фінансової розвідки Королівства Данія щодо співробітництва в сфері обміну фінансовою інформацією щодо кримінальної діяльності, пов’язаної з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванням тероризму – 13 березня 2013 року. (pdf, 276.6 kB)
63. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Підрозділом фінансової розвідки Республіки Індія щодо співробітництва в сфері обміну інформацією, пов’язаною з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванням тероризму – 18 лютого 2014 року. (pdf, 278.9 kB)
64. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Центром фінансової розвідки Південно-Африканської Республіки щодо співробітництва в сфері обміну інформацією, пов’язаною з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванням тероризму – 18 лютого 2014 року. (pdf, 286 kB)
65. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Службою фінансової розвідки Гернсі щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванням тероризму – 4 червня 2014 року. (pdf, 281.3 kB)
66. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Спеціальною слідчою комісією по боротьбі з відмиванням коштів Ліванської Республіки щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванням тероризму – 4 червня 2014 року. (pdf, 293.5 kB)
67. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Підрозділом фінансової розвідки Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення – 2 серпня 2016 року. (pdf, 422.5 kB)
68. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Підрозділом фінансової розвідки Сент-Люсії щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення – 16 лютого 2017 року. (pdf, 282.1 kB)
69. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Підрозділом інформації і фінансового аналізу Східної Республіки Уругвай щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення – 6 березня 2017 року. (pdf, 282.6 kB)
70. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Підрозділом фінансової розвідки Тоголезької Республіки щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення – 27 березня 2017 року. (pdf, 281.4 kB)
71. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Центром аналізу фінансових операцій та звітів Афганістану (FinTRACA) Банку Афганістану Ісламської Республіки Афганістан щодо співробітництва у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення – 11 листопада 2017 року (pdf, 286.3 kB)
72. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Департаментом по боротьбі з податковими, валютними злочинами і легалізацією злочинних доходів при Генеральній прокуратурі Республіки Узбекистан щодо співробітництва у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення – 27 лютого 2018 року. (pdf, 283.9 kB)
73. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Підрозділом фінансової розвідки Республіки Тринідад і Тобаго щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення – 8 жовтня 2018 року. (pdf, 283.2 kB)
74. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Підрозділом фінансової розвідки Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії за погодженням Генерального Директора Агенції з питань національної злочинності щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення – 29 листопада 2018 року. (pdf, 288.7 kB)
75. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Підрозділом фінансової розвідки Республіки Австрія щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення – 30 січня 2019 року. (pdf, 281.1 kB)
76. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Підрозділом фінансової розвідки Держави Кувейт щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення – 30 січня 2019 року. (pdf, 282.2 kB)
77. Заява про співробітництво між Державною службою фінансового моніторингу України та Центром фінансової розвідки Національної комісії з питань громадської безпеки Японії -12 червня 2019 року. (pdf, 298.4 kB)
78. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Підрозділом аналізу фінансової інформації Республіки Мальта щодо співробітництва в сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, пов’язаним предикатним злочинам, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення – 26 серпня 2021 року. (pdf, 303.4 kB)

79. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Підрозділом фінансових розслідувань Служби безпеки Королівства Саудівська Аравія щодо співробітництва в сфері обміну інформацією стосовно відмивання коштів, фінансування тероризму і повязаних з ними злочинів – 31 серпня 2021 року. (pdf, 463 kB)

80. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Управлінням з нагляду та фінансової інформації Святого Престолу (Ватикану) щодо співробітництва в сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення – 31 серпня 2021 року. (pdf, 283,6 kB)

81. Меморандум про взаєморозуміння між Державною службою фінансового моніторингу України та Підрозділом фінансової розвідки Люксембургу щодо співробітництва в обміні фінансовою інформацією стосовно відмивання коштів, пов’язаних  предикатних злочинів та фінансування тероризму – 13 липня 2022 року. (pdf, 294,6 kB)